Http Client Logs (1.0.8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
