Http Client Logs (1.0.8) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Errors
pl: Błędy
