Http Client Logs (1.0.8) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Errors
ru: Ошибки

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Create new %type_name entities
ru: Создать сущности %type_name
