Http Client Logs (1.0.9) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por
