Http Client Logs (1.0.9) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Changed
id: Berubah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Errors
id: Kesalahan
