Http Client Logs (1.0.9) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Errors
tr: Hatalar
