Http Client Logs (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от
