Http Client Logs (1.1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
