Http Client Logs (1.1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Authored by
af: Geskep deur
