Http Client Logs (1.1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
