Http Client Logs (1.1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Authored by
bs: Napisao
