Http Client Logs (1.1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Authored by
cs: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Errors
cs: Chyby

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
cs: Maximální počet zpráv, které se uchovají v databázovém logu. Vyžaduje <a href=":cron">nastavení cronu</a>.
