Http Client Logs (1.1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan
