Http Client Logs (1.1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Development
de: Entwicklung

en: Label
de: Beschriftung

en: Created
de: Erstellt

en: All
de: Alle

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Changed
de: Geändert

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Errors
de: Fehlermeldungen

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
de: Die maximale Anzahl von Einträgen in den Datenbank-Logs. Benötigt eine <a href=":cron">Cron-Wartungs-Aufgabe</a>.
