Http Client Logs (1.1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Development
es: Desarrollo

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Authored by
es: Escrito por

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Errors
es: Errores

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
es: El número máximo de mensajes a registrar en el log de la base de datos. Requiere un <a href=":cron">tarea de mantenimiento del cron</a>.
