Http Client Logs (1.1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Authored by
ka: ავტორი
