Http Client Logs (1.1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Authored by
ne: लेखक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
