Http Client Logs (1.1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
