Http Client Logs (1.1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
