Http Client Logs (1.1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
