Http Client Logs (1.1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල
