Http Client Logs (1.2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Errors
da: Fejl

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
da: Det maksimale antal meddelelser som gemmes i databaseloggen. Kræver et <a href=":cron">cron job</a>.
