Http Client Logs (1.2.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
el: Ο μέγιστος αριθμός των μηνυμάτων που διατηρούνται στο ημερολόγιο της βάσης δεδομένων. Απαιτεί μία<a href=":cron">εργασία συντήρησης cron</a>.
