Http Client Logs (1.2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Authored by
eo: Verkita de
