Http Client Logs (1.2.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: All
gu: બધા

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
