Http Client Logs (1.2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Authored by
is: Höfundur

en: About
is: Um
