Http Client Logs (1.1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Errors
lt: Klaidos
