Http Client Logs (1.1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Errors
nl: Fouten

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Create new %type_name entities
nl: Nieuwe %type_name-entiteiten aanmaken
