HTTP Client Manager (10.0.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
