HTTP Client Manager (3.1.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
