HTTP Client Manager (3.1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Read more
nl: Lees meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Location
nl: Locatie

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Override
nl: Overschrijven

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: All posts
nl: Alle inzendingen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Web services
nl: Webservices

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
