HTTP Client Manager (3.1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
