HTTP Client Manager (3.1.1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
