HTTP Client Manager (3.1.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Header
cy: Pennawd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Override
cy: Gwrthwneud

en: Query
cy: Ymholiad

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
