HTTP Client Manager (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
