HTTP Client Manager (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Location
tr: Konum

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Parameters
tr: Parametreler

en: All posts
tr: Tüm gönderiler

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri
