HTTP Client Manager (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Location
ja: 場所

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Execute
ja: 実行

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス
