HTTP Client Manager (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Location
bs: Lokacija
