HTTP Client Manager (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Read more
hu: Tovább

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Location
hu: Helyszín

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: All posts
hu: Minden bejegyzés

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Base URI
hu: Alap URI
