HTTP Client Manager (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
