HTTP Client Manager (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Web services
be: Вэб-службы
