HTTP Client Manager (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Lesa meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Location
is: Staðsetning

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
