HTTP Client Manager (8.x-2.4) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Example
sk: Príklad

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Parameters
sk: Parametre

en: All posts
sk: Všetky príspevky

en: Execute
sk: Spustiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Web services
sk: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
