HTTP Client Manager (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Location
ar: الموضع

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Web services
ar: خدمات الويب
