HTTP Client Manager (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Location
az: Məkan

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
