HTTP Client Manager (9.3.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Location
cs: Místo

en: Example
cs: Příklad

en: Override
cs: Překrýt

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Commands
cs: Příkazy

en: All posts
cs: Všechny příspěvky

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Execute
cs: Vykonat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Web services
cs: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
