HTTP Client Manager (9.3.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
