HTTP Client Manager (9.3.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Location
et: Asukoht

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Configurations
et: Seaded

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Execute
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Web services
et: Veebiteenused
