HTTP Client Manager (9.3.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Location
ku: شوێن

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
