HTTP Client Manager (9.3.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Location
lt: Vieta

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Override
lt: Perrašyti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Web services
lt: Web paslaugos
